Logo Veronika                     Velkoobchod, maloobchod s kočárky a dětským zbožím
Pecet-1997
VERONIKA
e-mail: kocarkyveronika@seznam.cz
> ÚVOD > Elektro-Autíčka > - Elektro-Autíčka
      napájení 12V
 

 Elektro-Autíčka - napájení 12V

Go Buggy Go!    7.600,- kč
Jednosedadlový automobil vybavený 12V baterií a nabíječkou, vhodný na rovné zpevněné povrchy. 1 rychlost vpřed a zpátečka.Ovládání: sešlápnutím pedálu plynu se rozjede a uvolněním pedálu brzdí. Řazení, osvětlení a ozvučení umístěno na volantu. . Kola opatřena gumovým páskem. Sedadlo nastavitelné. Možnost vozidlo dálkově ovládat (cca do 2 m).

 

Vespa    7.160,- kč
Jednosedadlový jednomístní skútr s baterií a nabíječkou 12V, vhodný pro provoz na rovném zpevněném povrchu. Ovládá se akcelerátorem na rukojeti. Vybaven klaksonem a pomocnými opěrnými kolečky. Kola mají pryžové potahy. Možnost dokoupení příslušenství – přilba a box.

 

Ducati Monster    10.220,- kč
Jednosedadlový dvourychlostní motocykl s baterií a nabíječkou 12V vhodný pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy. Ovládá se akcelerátorem na rukojeti pro jízdu a pedálem pod pravou nohou brzdí. Vybaven odpružením na předním i zadním kole, pryžovými potahy kol, parkovacím stojánkem. Funkční přední světlo, zvuk motoru, klakson (2 tužkové baterie nejsou součástí dodávky). Součástí jsou pomocná opěrná kolečka pro menší děti. Možné příslušenství – přilba.

 

Ducati GP    12.320,- kč
Jednosedadlový dvourychlostní motocykl s baterií a nabíječkou 12V vhodný pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy. Ovládá se akcelerátorem na rukojeti pro jízdu a pedálem pod pravou nohou brzdí. Vybaven odpružením na předním kole, pryžovými potahy kol, parkovacím stojánkem. Imitace zvuku motoru, klakson (2 tužkové baterie nejsou součástí dodávky). Součástí jsou pomocná opěrná kolečka pro menší děti. Možné příslušenství – přilba.

 

Desert Ténéré    9.430,- kč
Jednosedadlový, dvourychlostní motocykl s baterií a nabíječkou 12V vhodný pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy. Ovládá se akcelerátorem na rukojeti pro jízdu a pedálem pod pravou nohou brzdí. Vybaven odpružením na předním i zadním kole, pryžovými potahy kol, parkovacím stojánkem, držákem na kufřík, klaksonem. Součástí jsou pomocná opěrná kolečka pro menší děti. Možné příslušenství – přilba.

 

Corral T-Rex    6.980,- kč
Jednomístná dvourychlostní čtyřkolka se zpátečkou. Baterie a nabíječka 12 V. Vhodná pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy, ovládá se sešlápnutím pedálu plynu, uvolněním pedálu se brzdí.

 

Polaris Outlaw    8.950,- kč
Jednomístná dvourychlostní čtyřkolka se zpátečkou opatřená baterií 12V-8Ah a nabíječkou. Vhodná pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy, ovládá se sešlápnutím pedálu plynu, uvolněním pedálu se brzdí.

 

Adventure Trophy    8.470,- kč
Jednosedadlový dvourychlostní terénní automobil se zpátečkou. Baterie 12V-8Ah a nabíječka je součástí, vhodný pro provoz na zpevněné cesty i travnaté povrchy. Ovládá se sešlápnutím pedálu plynu, uvolněním pedálu začne brzdit. Přestavitelné sedadlo – 2 polohy. K vybavení patří houkačka, imitace zvuku motoru a blinkry (tužkové baterie nejsou součástí dodávky).

 

Ranger 538    9.510,- kč
Dvoumístný automobil vybavený baterií a nabíječkou 12V, vhodný pro provoz na zpevněné cesty i na travnaté povrchy. Sešlápnutím plynu se rozjede a po jeho uvolnění automaticky brzdí. Řadící pákou se volí první a druhý rychlostní stupeň nebo zpátečka. Klakson (2 tužkové baterie nejsou součástí dodávky). Pohon obou zadních kol.

 

GATOR HPX    12.890,- kč
Dvoumístné vozidlo vybavené baterií a nabíječkou 12 V. Vhodné pro provoz i mimo zpevněné cesty, travnaté povrchy apod. Ovládá se sešlápnutím pedálu plynu a uvolněním brzdí. Řadící pákou se volí 2 rychlosti vpřed a jedna vzad. Funkční tlačítko klaksonu na volantu (9V baterie k tomuto účelu není součástí dodávky), sklápěcí nákladní korba o nosnosti 10 kg ručně ovládaná, nastavitelná sedadla, pohon obou zadních kol.
Gaucho Rock´in
Dvoumístní výkonnější automobil z řady 12V, dodávaný včetně baterie a nabíječky. Ovládaný sešlápnutím pedálu plynu. Uvolněním pedálu vozidlo brzdí. Dvě rychlosti vpřed a jedna vzad se řadí řadící pákou. K vybavení vozidla patří funkční autorádio (tužkové baterie nejsou součástí dodávky), tlačítko klaksonu na volantu (baterie 9V není součástí dodávky), sedadla přestavitelná do několika poloh, bezpečnostní pásy.Zadní náprava je odpružená, hřebenové řízení, pohon obou zadních kol.

 

# Aktuality #

2014-05-27
Pronájem elektroautíček

2014-02-04
Nově otevřená prodejna - JYSK

2014-02-04
Upraveny příjezdové mapy k nové prodejně

2013-02-14
Prodejna Nemocnice Jihlava

2013-02-13
Kočárky FIRKON

2013-01-17
Kočárek PEPE

2013-01-16
Kajtex Tramonto

2013-01-15
TAKO ALIVE

2012-12-18
Doplněn kočárek Bebetto Solaris

2012-12-03
Nová kolekce kočárku Jedo


[ admin ]
powered by dixit 2.2
Všechny informace na těchto stránkách jsou vlastnictvím správce stránek. Bez svolení nesmí být používány na jiných webech, v článcích v odborných časopisech nebo dokonce prohlašovány za vlastní. Všechny tyto informace, podléhají autorskému zákonu.
Upozornění do fotografií byl vložen ochranný kód, pro jejich pozdější identifikaci.